Warning: file(http://www.vrijwilligers.nu/site/csv/schermindeling.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /usr/home/lsw_data_ws_dro/janwaalen/www.disk-bv.nl/www/vrijwilligersinfo/site/styles/schermindeling.inc on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /usr/home/lsw_data_ws_dro/janwaalen/www.disk-bv.nl/www/vrijwilligersinfo/site/styles/schermindeling.inc on line 7
Vrijwilligers Informatiebank: Vrijwilligers Informatiebank
een ogenblik aub..
Deze zoekopdracht heeft 328 resultaten opgeleverd
Vrijwilligerssteunpunt Heusden www.vrijwilligerssteunpunt.nl
Vrijwilligerssteunpunt Sint-Michielsgestel www.partis-bwi.nl
Vrijwilligers Centrale Oud-Beijerland www.ssobl.nl
De Medewerker, steunorganisatie vrijwilligerswerk Ede www.demedewerker.nl
Stichting Vrijwilligerswerk Waddinxveen www.waddinxveen.vrijwilligers-loket.nl
Vrijwilligers Steunpunt Ommen www.vrijwilligerssteunpuntommen.nl
Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid www.stichtingksa.nl
Vrijwilligers Informatie Punt (VIP) Bunnik www.vipbunnik.nl
VIP
Vip
andere contactgegevens Een
Vrijwilligerssteunpunt Lingewaard en Overbetuwe www.vrijwilligerswerkregionaal.nl/lingewaardoverbetuwe/home
Vrijwilligerssteunpunt Raalte www.vrijwilligersstad.nl/raalte.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Dalfsen www.vrijwilligerswerkdalfsen.nl
Jong Nederland www.jongnederland.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk De Wolden www.vrijwilligerswerkdewolden.nl
Vrijwilligerssteunpunt Hoogeveen www.vrijwilligerswerkdrenthe.nl/hoogeveen/
Steunpunt Vrijwilligerswerk Gemeente Coevorden www.welzijn2000.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Borger-Odoorn www.vrijwilligerswerkdrenthe.nl/borgerodoorn
Vrijwilligers Groningen! www.vrijwilligersgroningen.nl
Provinciale Ondersteuning Vrijwilligerswerk Limburg www.povl.nl
Vrijwilligersvacaturebank Albrandswaard www.vrijwilligersvacaturebank-albrandswaard.nl
2ZW Informatiecentrum www.vsv.nl/2zw
Algemene Nederlandse Gehandicapten Organisatie www.handicap.nl
Alle digitale vrijwilligers vacaturebanken op een rijtje www.vrijwilligerscentrale.nu
Amnesty www.amnesty.nl
Axion www.axion-flevoland.nl
Betrokken ondernemen www.betrokken.nu
Bureau voor Informele Zorg www.blijjetezien.nl
Bovos www.bovos.nl
Brabants Ondersteuningsinstituut Zorg (BOZ) www.boznet.nl
Brabantse Uitkeringsgerechtigden Samen (BUS): www.debus.nl
Centrum Bedrijf en Samenleving Haarlemmermeer (CBSH) www.cbsh.nl
CMO-Stimulans, Dordrecht www.www.cib-zh.nl
MOVISIE (CIVIQ) www.movisie.nl
Commissie Vrijwilligersbeleid www.vrijwilligersbeleid.nl
Contour www.contourtilburg.nl
Coördinatie Vrijwillige Thuiszorg Zeeland www.vrijwilligethuiszorgzeeland.nl
Datawerken Informatietechnologie BV www.datawerken.nl
De Landelijke Vrijwilligers Informatie Telefoon -
Breda Actief www.breda-actief.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Deurne www.welzijndeurne.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Dongen www.vrijwilligerswerkdongen.nl
Volta www.volta-eindhoven.nl
Steunpunt Etten-Leur www.steunpuntetten-leur.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Geldrop - Mierlo www.wel-zijn.org/SteunpuntVW.html
Steunpunt Vrijwilligerswerk Gemert-Bakel www.stichtingimpuls.nl
Vrijwilligerscentrale Helmond www.vrijwilligerscentralehelmond.nl
Vrijwilligers Informatie- en Servicepunt Oosterhout www.vip-oosterhout.nl
Vrijwilligers Informatie Punt Roosendaal www.vipinfo.nl
Vrijwilligers Steunpunt Sint-Oedenrode www.vsprooi.nl
Vrijwilligerssteunpunt Someren www.vrijwilligerssteunpuntsomeren.nl
Vrijwilligerscentrale en Hulpdienst Uden www.vcuden.nl
Stimulans Vrijwilligersbureau www.stimulansveldhoven.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Schijndel www.steunpuntviavia.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk De Wolden www.vrijwilligerswerkdewolden.nl
Vrijwilligerscentrale Arnhem www.vrijwilligerswerkregionaal.nl/arnhem
Steunpunt Vrijwilligerswerk Rheden www.vrijwilligerswerkregionaal.nl/rheden
Steunpunt Vrijwilligerswerk Doesburg www.vrijwilligerswerkregionaal.nl/doesburg
Steunpunt Vrijwilligers Nijkerk www.sigma-nijkerk.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Montferland www.vrijwilligerswerkmontferland.nl
VIP Culemborg culemborg.vrijwilligersgids.nl
Vrijwilligers InformatiePunt Berkelland www.vrijwilligersinformatiepunt-berkelland.nl
Steunpunt Vrijwilligers Ermelo www.stichtingpinel.nl
Vrijwilligerssteunpunt Geldermalsen www.vrijwilligersgeldermalsen.nl
Vrijwilligerscentrale Groesbeek www.vrijwilligersgroesbeek.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Harderwijk www.vrijwilligerswerkharderwijk.nl
Vrijwilligerssteunpunt Hattem www.vsphattem.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Heumen www.heumen.nl
Vrijwilligers Service Centrum www.welzijnswerkoldebroek.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Wageningen vrijwilligwageningen.nl/steunpunt
Stichting Vrijwilligerscentrale Zevenaar www.vrijwilligerscentralezevenaar.nl
Vrijwilligerscentrale Leek/ Grootegast/ Marum ---
Servicepunt Vrijwilligers Werkendam www.servicepuntvrijwilligers.org
Vrijwilligerscentrale Aalburg ----
Vrijwilligers VacatureBank Waalwijk www.mww.nl
Vrijwilligerscentrale Cuijk -----
Vrijwilligerscentrale Nuenen ------
Vrijwilligers Hulpcentrale Rucphen -------
Vrijwilligerscentrale / Hulpdienst Son .
Vrijwilligerscentrale Vught ..
Vrijwilligerscentrale Zevenbergen
Radius – organisatie voor welzijn Land van Cuijk www.radius-lvc.org
Vrijwilligerssteunpunt Boxmeer www.vrijwilligerssteunpuntboxmeer.nl
Steunpunt voor Vrijwilligerswerk …..
Servicepunt Vrijwilligers Weert www.vrijwilligerswerkweert.nl
Vrijwilligerscentrale Heerlen www.vrijwilligerswerkparkstad.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Dongeradeel www.vrijwilligerswerkdongeradeel.nl
Vrijwilligerscentrale Nuth www.lcvnuth.nl
Servicepunt Vrijwilligers Gulpen-Wittem www.servicepuntvrijwilligersgulpenwittem.nl
Bureau Vrijwilligerswerk Delft www.vrijwilligerswerkdelft.nl
Vrijwilligerscentrale Roermond www.vrijwillgerscentraleroermond.nl
Vrijwilligerscentrale Nijmegen www.vrijwilligerswerkregionaal.nl/nijmegen
Vrijwilligerscentrale Venlo www.vrijwilligerscentralevenlo.nl
Vrijwilligerscentrale Roermond www.vrijwilligerscentraleroermond.nl
Vrijwilligerscentrale Delfzijl www.s-w-d.nl
Servicepunt Vrijwilligerswerk Winschoten e.o. www.vrijwilligerswerkoldambt.nl
Vrijwilligersburo Veendam ……
Steunpunt Vrijwilligerswerk Winsum …….
Vrijwilligerssteunpunt Stichting Welzijnswerk Hoogeveen www.welzijnswerk-hoogeveen.nl/stp_vrijw.htm
Steunpunt vrijwilligerswerk Noordenveld www.ouderenwijzer.nl/Noordenveld/detail.asp?Id=339
Vrijwilligerscentrale Franekeradeel www.deskule.nl
Vrijwilligers Servicepunt Heerenveen www.vrijwilligerswerkheerenveen.nl
Vrijwilligers Servicepunt Joure www.vrijwilligersservicepunt.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Almelo www.vrijwilligerscentrale.nl/almelo
Bureau Vrijwilligerswerk Borne www.vrijwilligersstad.nl/borne
Vrijwilligerswerk Dalfsen www.vrijwilligerswerkdalfsen.nl
Vrijwilligers Centrale Deventer www.vrijwilligersstad.nl
Vrijwilligerscentrale Actíva www.vrijwilligerswerkenschede.nl
Bureau Vrijwilligerswerk Hof van Twente www.bureauvrijwilligerswerkhvt.nl
Servicepunt Vrijwilligerswerk Reimerswaal www.reimerswaal.nl
Servicebureau Voor Elkaar www.tholen.nl/prod/tholen/webatonce.nsf
Steunpunt Vrijwilligerswerk Veere www.welzijnveere.nl/sp/frameset.htm
Steunpunt Vrijwilligerswerk Vlissingen/Vrijwilligerscentrale Walcheren www.vlissingen.nl/vlissingen/show/id=66265
Steunpunt Vrijwilligerswerk Goes www.smwo.nl
Vrijwilligershuis Borsele .
Vrijwilligerscentrale Schouwen Duiveland www.werk-saam.nl
Steunpunt Vrijwilligers Midden Zeeuws Vlaanderen ..
Steunpunt Vrijwilligerswerk Middelburg ..
PIBLW-Reïntergratie www.piblw.nl
De Jonge vrijwilliger Weert www.dejongevrijwilliger.nl
Servicepunt Vrijwilligerswerk Oude IJsselstreek www.vrijwilligerswerk-oudeijsselstreek.nl
Vrijwilligers Service Punt Westervoort www.vspw.nl
Meldpunt Vrijwilligerswerk gemeente De Bilt www.samensterkinvrijwilligerswerk.nl
Het Steunpunt voor Vrijwilligers Doorn www.welzijnswerk-doorn.nl
Vrijwilligerscentrale Stichting Welzijn Driebergen www.swd-driebergen.nl
Vrijwilligers Centrale Houten www.vrijwilligershouten.nl
Vrijwilligersloket Soest/Soesterberg www.vrijwilligersloketsoest.nl
Vrijwilligers VacatureBank Wijk bij Duurstede www.vvb-wijk.nl
Steunpunt voor Vrijwilligerswerk www.wijksevrijwilligers.nl
Vrijwilligerscentrale Woerden e.o. www.vrijwilligerscentralewoerden.nl
Steunpunt Vrijwillige Hulp Duin- en Bollenstreek www.vrijwilligehulp.nl
Vrijwilligersvacaturebank van Steunpunt Vrijwillige Hulp Duin- en Bollenstreek www.vrijwilligersvacaturebank.nl
Vrijwilligersvacaturebank iDOE Leiden www.i-doe.nl
Vrijwilligerssteunpunt Maassluis www.zoekvrijwilligerswerk.nu
Ravelijn www.ravelijn-amersfoort.nl
Digitale Vrijwilligers Vakaturebank voor de Rijnstreek www.vrijwilligerswerk-rijnstreek.nl
Trefpunt Welzijn Nieuwkoop www.trefpuntnieuwkoop.nl
Servicepunt Vrijwilligers Vlaardingen www.vlaardingen.nl/servicepuntvrijwilligers
Steunpunt Vrijwilligerswerk Westland www.vrijwilligerswerkwestland.nl
Centrum voor VrijwilligersOndersteuning Alkmaar www.cvo-alkmaar.nl
Stichting Vrijwilligerscentrale Wisselwerk www.st-wisselwerk.nl
Vrijwilligerscentrale Amstelveen www.vrijwilligerscentrale.nl/amstelveen
Vrijwilligerscentrale Beverwijk/Heemskerk www.vwdoen.nl
Versa – Bureau VrijwilligersWerk Bussum-Naarden www.versa-bureauvrijwilligerswerk.nl
Vrijwilligersvacaturebank Diemen www.svso.nl
Vrijwilligerssite van de gemeente Heerhugowaard /www.heerhugowaard.nl/web/show/id=51792
Vrijwilligerscentrale Westfriesland www.vrijwilligerscentrale.info
Vrijwilligerscentrale Huizen www.vchuizen.nl
De Vrijwilligerscentrale Purmerend www.clup.purmerend.nl/clup.html?ch=CLP&id=501920&dl=501904
Vrijwilligers Informatie Punt Leerdam www.stichtingwelzijn.nu
Gilde SamenSpraak www.gilde-samenspraak.nl
Delta Stichting Welzijn Boxtel www.deltaboxtel.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray - MATCH www.vrijwilligerswerkvenray.nl
Desgevraagd www.desgevraagd.nl
Bureau Vrijwilligerswerk Dinkelland http://www.vrijwilligerswerkdinkelland.nl
De Medewerker, steunorganisatie vrijwilligerswerk Ede' www.demedewerker.nl
De Overheid www.overheid.nl
Digitale Vrijwilligers Vakaturebank www.dvvb.nl
EHBO Diensten Nederland www.ehbo-diensten.nl
Federatie Steunfuncties Minderheden (FSM) www.afsm.nl
Forum www.forum.nl
Galant, Vrijwilligersnetwerk 's-Hertogenbosch www.galant.nl
Go Europe www.go-europe.nl
HaagseJongeren.nl www.haagsejongeren.nl
Handjehelpen.nl www.handjehelpen.nl
Hervormd Gereformeerde Jeugdbond www.hgjb.nl
HOF-vrijwilligers www.hofnet.nl
Humanitas www.humanitas.nl
Impuls --
Informatiesite voor vrijwilligers www.vrijwilligers.nu
Informatiewebsite van de regering www.regering.nl
Informele Zorg Twente www.vrijwilligethuishulp.nl
IVN Vereniging voor natuur- en milieueducatie www.ivn.nl
JJW Midden-Holland www.jongerensite.net
K2 Brabants kenniscentrum jeugd www.k2.nl
Kennisnetwerk sociaal beleid www.kennisnetwerksociaalbeleid.nl
Vereniging Kleine Kernen Noord-Brabant www.kleinekernen.com
Krosbe www.krosbe.nl
Landschapsbeheer Nederland www.landschapsbeheer.nl.
Leefwijzer voor vrijwilligersbeleid www.leefwijzer.nl/vrijwilligersbeleid
LVCV www.lvcv.nl
Maatjesproject Zwolle www.maatjesproject.nl
Maatschappelijk Ondernemers Groep www.mogroep.nl
Mantelzorg.nl www.mantelzorg.nl
Markant www.markant.org
Meander www.stmeander.nl
Ministerie van VWS www.minvws.nl
Mooi zo Goed zo, Partners in Sociale Sponsoring www.mzgz.nl
Multicultureel Noord-Holland www.multicultureelnoordholland.nl
Multiple Choice www.multiplechoice.org
Nationale Vereniging de Zonnebloem www.zonnebloem.nl
Nederlands Christelijke Sport Unie www.ncsu.nl
NFWS - Organisatie voor sporttechnisch kader www.nfws.nl
Nederlandse Organisaties Vrijwilligerswerk www.nov.nl
Onderzoeksburo DiSK www.disk-bv.nl
Ouders Graag Gezien www.oudersgraaggezien.nl
Palet, steunpunt voor multiculturele ontwikkeling in Noord-Brabant www.palet.nl
PCL Limburg www.pcllimburg.nl
PGCJ-CJV/YMCA ZH www.steunfunctieszh.nl
PJ PARTNERS www.pjpartners.nl
Platform Maatschappelijk Ondernemen Groningen www.pmog.nl
POG Brabants centrum voor gehandicaptenbeleid www.pogbrabant.nl
PON www.ponbrabant.nl
Postbus 51 www.postbus51.nl
Primo nh www.primo-nh.nl
Prisma Brabant www.prisma-brabant.nl
Provinciaal lokaal sociaal beleid in Drenthe www.vwspilots.drenthe.nl
Provinciale Raad voor de Volksgezondheid en Maatschappelijke Zorg www.prvmz.nl
Provinciale Vrouwen Raad Z-H www.vrouwen.net/pvr-zh
Provincie Drenthe www.drenthe.nl
Provincie Noord-Brabant www.brabant.nl
Provincie Noord-Holland www.noord-holland.nl
Provincie Overijssel www.prv-overijssel.nl
Regionale Patiënten Consumenten Platforms Noord-Brabant www.rpcp.org
Samenleving & Bedrijf www.samen.nl
Schakels www.schakels.nl
Scoop www.scoopzld.nl
Steunpunt Scouting Zuid-Holland dh.scouting.nl
SeniorWeb www.seniorweb.nl
Servicepunt Vrijwilligers Maastricht en Heuvelland www.servicepuntvrijwilligers.nl
Servicepunt Vrijwilligerswerk Meppel www.vrijwilligmeppel.nl
Servicecentrum VrijwilligersWerk Overijssel www.svwo.nl
SIW Internationale Vrijwilligersprojekten www.siw.nl
Smaakmakers www.smaakmakers.nl
Sociaal en Cultureel Planbureau www.scp.nl
Spectrum Gelderland www.spectrum-gelderland.nl
Spil Adviesgroep www.spilgroep.nl
STAMM CMO Drenthe www.stamm.nl
Steunpunt Bernheze www.steunpuntbernheze.nl
Steunpunt Maasdonk www.steunpuntmaasdonk.nl
Steunpunt Mantelzorg Gooi en Vechtstreek www.mantelzorggooi.nl
Steunpunt Vrijwilligers Echt-Susteren www.sves.nl
Steunpunt Oss www.steunpuntoss.nl
Steunpunt vrijwilligers Leusden www.leusdenactief.nl
Steunpunt Vrijwilligers Werk Best www.svwbest.nl
Vrijwilligerscentrale Wassenaar www.vrijwilligerscentralewassenaar.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Lingewaal www.steunpuntvrijwilligerswerklingewaal.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Nieuwegein www.pen.nl/vrijwilligers
Partners in Welzijn - Steunpunt Vrijwilligerswerk www.vrijwilligerswerk-wm.nl
Stichting Amsterdamse Vriendendiensten (SAV) www.vriendendiensten.nl
Stichting Buddy Netwerk www.buddynetwerk.nl
CMO Groningen www.cmogroningen.nl
Stichting Corridor www.stichtingcorridor.nl
Stichting De Regenboog Inloophuizen www.deregenboog.org
Stichting Gilde Nederland www.gilde-nederland.nl
Stichting OpMaat www.stichting-opmaat.nl
Stichting Partoer www.partoer.nl
Stichting Vrijwilligerswerk Rotterdam www.svr-rotterdam.nl
Stichting Welzijn Leudal- en Thornerkwartier www.stichtingwelzijn.nl
Synthese / VVB vrijwilligerscentralehorst.vrijwilligersgids.nl
Vrijwilligerscentrale Bergen-Gennep www.synthese.nl
Thuishulpcentrale regio Utrecht www.thuishulpcentrale.nl
Tijdelijke Stimuleringregeling Vrijwilligerswerk VNG www.tsvproject.nl
Tracee, Afdeling VWC Heerlen www.vrijwilligerscentrale.nl/heerlen
Verwey-Jonker Instituut www.verwey-jonker.nl
VOC Tandem Oost Achterhoek www.voctandem.nl
Vrijwilligers Centrale Castricum www.welzijncastricum.nl/adresvrijwilligerscentrale
Vrijwilligers Flevoland www.vrijwilligersflevoland.nl
Vrijwilligers Netwerk Veenendaal www.vrijwilligersveenendaal.nl
VrijwilligersCentraal Hengelo www.vrijwilligerswerkhengelo.nl
Vrijwilligerscentrale Almere www.vca-almere.nl
VrijwilligersCentrale Amstelveen www.vrijwilligerscentrale.nl/amstelveen
VrijwilligersCentrale Amsterdam www.vwca.nl
Vrijwilligerscentrale Assen www.vrijwilligerscentrale-assen.nl
Vrijwilligerscentrale Dordrecht www.vrijwilligerscentrale.nl/dordrecht
Vrijwilligerscentrale Haarlem www.vwc-haarlem.nl
Vrijwilligerscentrale Helden www.vorkmeer.nl
Vrijwilligerscentrale Hellevoetsluis www.vrijwilligerscentrale.nl/hellevoetsluis
Vrijwilligerscentrale Huizen www.vconline.nl
VrijwilligersCentrale Netwerk www.vrijwilligerscentrale.nl
Vrijwilligerscentrale Rotterdam www.vrijwilligerscentrale.nl/rotterdam
Vrijwilligerscentrale Utrecht www.vrijwilligerscentrale-utrecht.nl
Vrijwilligerscentrale Sneek e.o. -
Vrijwilligerscentrale Welsaen www.welsaen.nl/participatie/vwc.html
Vrijwilligerscentrale Zoetermeer www.svcz.nl
Vrijwilligersgids www.vrijwilligersgids.nl
Vrijwilligersgids Gemeente Bleiswijk bleiswijk.vrijwilligersgids.nl
Vrijwilligersgids Heiloo heiloo.vrijwilligersgids.nl
Vrijwilligersplein www.vrijwilligersplein.nl
Vrijwilligerswerk Limburg www.vrijwilligerswerklimburg.nl
De Vrijwilligerszaak www.devrijwilligerszaak.nl
Vrijwilligezorg.nl www.vrijwilligezorg.nl
Vrouwelijk Kader Graag Gezien www.vrouwelijkkadergraaggezien.nl
Welzijn Haagse Hout www.haagsehout.nl
Vrijwilligerscentrale Den Helder/ Schagen/ Zijpe www.vrijwilligerswerk-nhn.nl
X-S2 Kennisnetwerk Sociaal Beleid www.x-s2.nl
Zorgwel Brabant www.zorgwelbrabant.nl
Zorgwel Flevoland www.zorgwelflevoland.nl
Zorgwijzer www.zorgwijzer.nl
Digitaal Vrijwilligerspunt Overijssel www.vrijwilligersoverijssel.nl
Servicebureau Vrijwilligers Zeeland www.servz.nl
Servicecentrum Vrijwilligerswerk Velsen www.vrijwilligerswerkvelsen.nl
Steunpunt Vrijwilligerswerk Rijnstreek www.welzijnalphen.nl/vrijwilligers
Steunpunt Vrijwilligerswerk Zeist www.vrijwilligerszeist.nl
Vrijwilligers Centrale Barneveld www.vcb.nl
Vrijwilligerscentrale gemeenten Hellendoorn www.vcnijverdal.nl
Vrijwilligerscentrale Kampen www.vckampen.nl
Vrijwilligers Centrale Rhenen http://www.allemanwelzijn.nl/vrijwilligers/
Vrijwilligers Centrale Uithoorn www.vrijwilligerscentrale-uithoorn.nl
Vrijwilligerscentrale Zwolle www.vrijwilligerswerkzwolle.nl
Vrijwilligers Platform Drimmelen www.vrijwilligersplatform.nl
Verenigingsburo Apeldoorn www.verenigingsburo.nl
Vriendendiensten Nederland www.vriendendienstennederland.nl
Travel Active www.travelactive.nl
Bureau Vrijwilligerswerk Steenwijkerland www.bureauvrijwilligerswerk.nl
Steunpunt Vrijwilligers Baarn www.vrijwilligersbaarn.nl
Steunpunt Vrijwilligers Bunschoten www.vrijwilligers-bunschoten.nl
Waves www.wavesleiden.nl
Connect2Act - Sport en welzijn www.sportenwelzijn.nl
Digitale Vrijwilligersvacaturebank Maarssen www.vrijwilligersvacaturebankmaarssen.nl
Vrijwilligers Vacaturebank Dronten http://www.meerpaal.nl/servicepunt/vrijwilligers_vacaturebank/
Welzijn Lelystad www.welzijnlelystad.nl/vrijwilligers/
VC NOP (vrijwilligerscentrale Noordoostpolder) www.paspartoe.com
Jeugd, Cultuur en Wetenschap www.jcweb.be
Vrijwilligerscentrale Doetinchem www.vrijwilligerscentraledoetinchem.nl
't Punt www.tpunt.nl
Brabants netwerk van vrijwilligerscentrales en steunpunten www.brabantsevrijwilligers.nl
Steunpunt vrijwilligerswerk Asten www.vrijwilligersasten.nl
Digitale Vrijwilligers Vakaturebank voor Bladel e.o. www.vrijwilligersvacaturebank-bladel.nl
Informatiesite voor en over vrijwilligerswerk www.vrijwilligers.nu
Rivierduinen - Vrijwilligerswerk www.werkenbijrivierduinen.nl/vrijwilligers.aspx
De Club van 2000 www.clubvan2000.nu/vacaturebank
Steunpunt vrijwilligerswerk Borger-Odoorn www.swbo.nl/steunpuntvrijwilligerswerk
Informatiepunt Vrijwilligerswerk Tubbergen www.welzijn-tubbergen.nl/vw/vw.html
Steunpunt vrijwilligerswerk Aan en Hunze www.vrijwilligerswerkdrenthe.nl/aaenhunze
Vrijwilligerssteunpunt Ommen www.vrijwilligerssteunpuntommen.nl